Лацио и Марсилия със загуби в ЛЕ

Аполон Лимасол записа първа победа в Група Н на Лига Европа, побеждавайки с 2:0 тима на Лацио. Все пак трябва да се отбележи, че "орлите" играха с голяма част от резервите си, след като липсваха звездите Чиро Имобиле, Сергей Милинкович-Савич и Луис Алберто. На врата също не бе титулярният страж Томас Стракоша, заменен от Силвио Прото. Двубоят не бе от огромно значение за римския клуб, който си бе осигурил продължаване в следващата фаза на турнира.

Попаденията в срещата реализираха Давид Фаупала в 31-ата и Саша Маркович в 82-ата минута.

Аполон спечели три точки, с които заема трето място в групата, следван от неубедителния Олимпик Марсилия, който пък загуби с 4:0 гостуването си на Айнтрахт Франкфурт.