Лацио с важна победа, Виляреал си спечели точка срещу Рапид Виена (видео)

Лацио се наложи над Олимпик Марсилия с 2:1 в среща от груповата фаза на Лига Европа. Двата отбора направиха доста интересен мач, като положенията не липсваха и пред двете врати. Пароло откри резултата (45), а Кореа удвои десет минути след почивката. Малко след това обаче гостите се върнаха в мача с попадение на Товен (60). До края "орлите" успяха да устискат този резултат и си спечелиха три точки. Победата бе важна за Лацио, тъй като са втори в класирането с 9 точки. Лидер е Айнтрахт Франкфурт с 12 пункта.

В друг очакван с интерес сблъсък от турнира - Рапид Виена и Виляреал завършиха наравно - 0:0. И тук положения не липсваха, но в крайна сметка двата отбора не успяха да си отбележат гол. Така "Жълтата подводница" е на първо място с 6 точки - с една повече от вторите Рейнджърс и Спартак Москва.