АЕК Ларнака и Лудогорец поделиха по точка (видео)

АЕК Ларнака и Лудогорец завършиха наравно при резултат - 1:1 в двубой от третия кръг на груповата фаза в Лига Европа. Джоди Лукоки откри резултата в 7-ата минута, давайки аванс на разградчани. Малко по-рано пък Вандерсон вкара топката във вратата на домакините, но това попадение бе отменено. Авансът на Лудогорец бе факт до 25-ата минута, когато Ларена изравни от дузпа. При едно центриране - Моци не изби по най-добрия начин. След това сериозен фаг направи Ренан, който в опита си да хване топката се стовари нескопосано върху гърба на Тричковски. Реферът отсъди дузпа, която Ларена реализира - 1:1.

През второто полувреме АЕК взе инициативата, като домакините пропиляха няколко отлични положения за това да стигнат до пълен обрат. В крайна сметка двата тима завършиха наравно. Лудогорец не успя да спечели в третия си мач от груповата фаза. Така шансовете на българите да излязат от групата вече изглеждат доста малки.