Симеоне: Бяхме по-добрите

Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнение за победата с 3:0 над Локомотив Москва в първи мач от осминафиналите на Лига Европа.

"През целия мач бяхме по-добрите. През първото полувреме не бяхме съсредоточени и трябваше да отговорим на някои въпроси, които съперникът ни постави. След почивката по-добре спирахме атаките им, на практика ги неутрализирахме. С трима в средата имахме повече спокойствие и можехме да действаме на по-високи обороти. Ще трябва да се адаптираме по най-добрия начин и да се възползваме от този резултат в реванша.

Не, все още не сме се класирали. Резултатът е добър и ни дава огромно предимство, но има още 90 минути от този сблъсък. И ще трябва да ги проведем на високо ниво", заяви Симеоне.