Бонучи: Всичко може да се случи в реванша

Защитникът на Милан Леонардо Бонучи сподели мнение за първата среща от осминафиналите на Лига Европа с Арсенал, която "росонерите" загубиха с 2:0.

"Започнахме уплашено и бяхме нервни през цялото първото полувреме. Допуснахме много грешки и не успяхме да намерим правилната постройка. Арсенал движеше топката бързо, а ние бяхме хаотични. Няма как да не получим гол, когато не се отбраняваме и не атакуваме като един отбор. През второто полувреме стояхме по-добре, но допуснахме един шанс за Дани Уелбек след наша грешка. Трябваше по-добре да си подаваме и да контролираме мача. Ще използваме този мач, за да натрупаме опит.

Втората среща ще бъде трудна, но във футбола всичко може да се случи. Ако в Лондон покажем настройката от второто полувреме, тогава имаме шанс", заяви Бонучи.