ЦСКА Москва продължава напред за ЛЕ (видео)

ЦСКА Москва вече е осминафиналист в Лига Европа. В среща-реванш от 1/16-финалната фаза руските "армейци" надвиха Цървена звезда с минималното 1:0 и след нулево равенство в първия мач - продължават напред. Алан Дзагоев отбеляза победния гол в 45-ата минута. Натхо разтегли към непокрития Кучаев, който нахлу и центрира по трева към Дзагоев, който бе оставен непокрит пред вратарското поле и без проблеми порази целта.

Като цяло срещата беше нервна, а гостите можеха да се доберат до изравнително попадение в последната минута, но Бен Набухан стреля покрай вратата. Като цяло обаче това бе една от малкото възможности за сърбите.

Българският национал Георги Миланов бе резерва, но се появи в игра за руснаците в 77-ата минута.