Агер: След отпадането ни трябва да победим Челси

.

Защитникът на Ливърпул Даниел Агер не можа да скрие разочарованието си след снощната полуфинална среща - реванш от Лига Европа срещу Атлетико Мадрид. Както е известно, английският отбор поведе с 2:0 след голове на Акуилани и Бенаюн, и бе близо до класиране за финала на турнира, но Диего Форлан в 102 минута вкара единственият гол за своя отбор, който обаче се оказа достатъчен „мърсисайдци" да бъдат изхвърлени от турнира.

„Бяхме с единия крак на финала, но това е футбола. Мисля, че през първото полувреме започнахме добре и агресивно. Може би трябваше да вкараме повече голове, но изпуснахме момента", заяви Агер пред клубната телевизия на Ливърпул.

Както е известно, „червените" излизат в неделя на „Анфийлд" срещу Челси, които са фаворити за титлата пред Манчестър Юнайтед. Защитникът разсея съмненията, че отборът му ще „легне" на „сините", за да не може Юнайтед да изпревари Ливърпул по титли.

„Много труден момент за сезона. Не знам дали ще успеем да спечелим, но ние ще излезем за победа", коментира Агер.