Хамбургер с нова победа над Стандарт (видео)

.

Хамбургер записа успех с 3:1 като гост на Стандарт Лиеж и се класира за полуфиналите на Лига Европа с общ резултат 5:2. Така немците са само на крачка от участието във финалния мач, който е на техен терен през май. Последната преграда до там ще се казва Фулъм.

И в този двубой Хамбургер не остави съмнение кой е по-класният тим. Още в 20-ата минута Младен Петрич откри с глава след центриране на Зе Роберто. Игор де Камарго изравни в 33-ата също с глава след центриране от фаул на Поконьоли. Равенството се задържа само 2 минути, защото отново Петрич със страхотен гол със задна ножица върна аванса на гостите.

Този гол явно прекърши белгийците и до края мачът не предложи много интрига. Едва в 94-ата минута падна и последният гол дело на Хосе Пауло Гереро.