Интер отпадна безславно от Лига Европа, Саутхамптън също с поражение (видео)

Интер напусна безславно турнира Лига Европа. В среща от петия кръг италианците водеха с 2:0 като гости на Апоел Беер Шева, но през второто полувреме допуснаха пълен обрат до 2:3. Така "нерадзурите" ще завършат на последна позиция в Група "К" за срам на феновете си.

Икарди даде добър старт на мача за своя тим, след като откри резултата в 12-ата минута. Брозович вкара втори гол в 25-ата минута и с това се стигна до отпускане в редиците на Интер. След почивката домакините се възползваха от това и първо Лусио намали след час игра. Десет минути след това Нвакаеме бе точен от дузпа и възстанови равенството. Сахар направи обрата факт с попадение в края на мача.

Освен за Интер, тази победа на Апоел не се понрави и на английския Саутхамптън, който загуби с 0:1 при визитата си на Спарта Прага. Единственият гол в този мач падна още в 11-ата минута, когато Коста Нхамойнесу бе точен за своя тим. Така всичко ще се реши в последния кръг, когато "светците" приемат на своя стадион Апоел Беер Шева.