Синът на Марадона: Убиха баща ми


Н. Гавазов

Синът на Марадона: Убиха баща ми

Диего Армандо Марадона Синагра, който е син на легендарния Диего Марадона, проговори за процеса за смъртта на баща му. Думите му са цитирани от Marca.

"Следя процеса и това е много труден момент за всички нас, но сме готови за него. Най-голямата болка в случая за мен е, че убиха баща ми. Това е очевидно. Не са се грижили правилно за него и не са направили нищо, за да го спасят.

Ако се бяха отнесли с него както трябва, той можеше да седи до мен в момента. Не мога да приема, че нищо не са направили. Сигурен съм, че можем да докажем, че това е смърт поради небрежност.

След толкова години на съдебни спорове и кражби на пари баща ми се оказа полезен за тях едва след смъртта си. Не знам защо.

 Но начинът, по който действаха лекарите и тези, които ги предписаха, не ми оставя друг избор“, заяви синът на Марадона.

Припомняме, че Диего Армандо Марадона почина на 25 ноември 2020 г. поради внезапен сърдечен арест.

  Сподели
117