Съдия върна футболистите от съблекалнята

Интересна ситуация се разигра по време на мача между Газишехир Газиантеп и Касъмпаша от 12 кръг на турската Суперлига.

Двубоят завърши с победа 2:0 за домакините, като Жоао Фигейредо (37 минута) и Стивън Коулкър (86) се разписаха за победата. В края на двубоя 41-годишният рефер Халис Йозкая даде 9 минути добавено време, но свири край на мача, когато хронометърът показваше 94:15 минути.

Футболистите се прибраха в съблекалните, някои от тях вече взимаха душ, а служителите на стадиона започнаха да демонтират едната врата.

След известно време обаче Йозкая осъзна грешката си и помоли играчите да се върнат на терена, за да доиграят мача. Докато протече цялата организация с обличането на футболистите, стартирането на ВАР и монтирането на вратата, минаха още 20-тина минути. В доиграните пет минути резултатът остана непроменен.