Алегри: Вреди ни, че ни наричат суперклуб

Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира победата над Сасуоло с 3:1 в мач от третия кръг на Серия А.

"Трябваше по-добре да се отбраняваме при 3:0. Можехме да решим всички въпроси още през първото полувреме, но стана така, че напрежението се запази до 96-та минута. Дибала игра добре, прибавяйки в края на срещата. Вреди ни, че всеки ден наричат Ювентус суперклуб, който сам ще спечели Скудетото, Шампионска лига и други трофеи. Това способства до там да губим връзката. Шрез този сезон вече пропуснахме два гола от корнери, а това е прекалено много. В един мача има положения, в които трябва добре да се браниш. Трябва упорито да работим и да не се надяваме, че тримата централни защитници ще са решение на проблемите ни", заяви Алегри.