Лацио с победа, реми в двубоя между Фиорентина и Палермо

Лацио записа успех с 3:1 при визитата си на Карпи в среща от 37-ия кръг на Серия А. Милан Бишевац откри резултата след 23 минути игра. Десетина по-късно Антонио Кандрева удвои аванса на своя тим. В 73-ата минута Мирослав Клозе сложи точка на спора, правейки резултата класически. В 83-ата минута Лукас Билия получи втори жълт картон и напусна игра. 60 секунди след това Мбакогу намали на 1:3, но до края на мача така и не успя да стигне до нещо повече. В 90-ата минута Филип Джорджевич също бе изгонен и така "орлите" завършиха двубоя с девет души на терена.

В друга среща, играна по същото време Фиорентина и Палермо не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0. Положения имаше и пред двете врати, но в крайна сметка така и не се стигна до гол в тази среща. За гостите Ивайло Чочев бе резерва и се появи минута преди края на редовното време.