Интер с обрат срещу Удинезе (видео)

Интер се наложи с 3:1 при домакинството си на Удинезе в среща от кръга на Серия А. “Нерадзурите" изоставаха в резултата след ранен гол на Сирил Теро, но все пак стигнаха до обрат в 9-та минута Сирил Теро намери от въздуха извеждащо подаване на Баду и вкара доста красив гол - 1:0 за Удинезе.

В 36-та минута Икарди опита удар, но вместо това се получи подава към Стеван Йоветич, който отблизо успя да изравни - 1:1. В 50-та минута Виднер нацели гредата. В 75-та минута Интер стигна до втори гол. Биабиани бе изведе от Икарди по дясното крило и пусна остър пас към Йоветич, за когото не бе проблем да се разпише в опразнената врата. В добавеното време резервата Едер вкара трети гол, с който сложи точка на спора.

Интер запази теоретични шансове за третото място, което дава право на участие в Шампионската лига. Интер са четвърти с 64 точки - с 4 по-малко от третия Рома. “Вълците" приемат в понеделник втория Наполи.