Невероятен Тоти спаси трите точки за Рома

Рома направи обрат срещу Торино и спечели мача между двата тима с 3:2 на "Олимпико" в Рим. "Вълците" губеха мача от междинния 34-и кръг на Серия А с 1:2, но голямата звезда на Рома Франческо Тоти избухна с два гола в края на мача и изкова победата на "вълците" с 3:2.

Само 22 секунди след влизането си в игра 39-годишният нападател изравни резултата, а минута по-късно "десетката" на Рома донесе победата с точно изпълнена дузпа. По този начин Принца на Рим постави рекорд за този сезон за най-бързо реализирано попадение след включване от пейката.

Костас Манолас отбеляза другия гол за Рома тази вечер - в 66-ата минута. Преди това обаче той бе с основна вина за отсъдената дузпа, с която Андреа Белоти откри резултата в полза на гостите в 35-ата минута. В 80-ата минута Хосеф Мартинес направи резултата 1:2 и даде надежди на играчите на Торино, че ще си тръгнат с трите точки от Рим. Тоти обаче се появи като резерва и спаси победа за своя отбор.