Пестелива победа за Милан (видео)

Милан победи Торино с минималното 1:0 в среща от 27-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в срещата реализира Лука Антонели в края на първото полувреме. Антонели се разписа от вратарското поле след корнер, като преди това се пребори със защитник и нанесе точен удар.

През второто полувреме гол на Бака не бе признат поради абсолютна засада и крехкият аванс на Милан се запази. Другата интересна ситуация след почивката се откри пред Чиро Емобиле, който опита да изненада Донарума с бомбен шут, но 17-годишният вратар се справи с тази опасност.

Шестият Милан се върна на победния път и отново диша във врата на градския съперник Интер, който е пети и им води с една точка преди неделното дерби с лидера Ювентус. Торино допусна загуба след два мача без такава и заема 11-ата позиция с 32 точки.