Юве с разгромен успех срещу Удинезе (видео)

Ювентус разгроми Удинезе с 4:0 като гост в мач от 20-ия кръг на Серия А. Силен мач за "бианконерите“ направи Паоло Дибала, който вкара два гола и освен това се отчете с две асистенции.

22-годишният аржентинец откри резултата в 15-ата минута с добро изпълнение на пряк свободен удар. Три минути по-късно той подаде за попадението на Сами Кедира с глава. В 25-ата минута Данило от Удинезе получи червен картон за нарушение срещу Марио Манджукич в гръб. Съдията Джанлука Роки даде дузпа, а Дибала не сбърка при изпълнението.

Три минути преди почивката аржентинският национал подаде и за попадението на Алекс Сандро. Последният се разписа с фалцов удар от границата на наказателното поле. Така "Старата госпожа" събра актив от 42 точки - на две зад лидера Наполи. Удинезе е 13-и с 24 точки.