Юве с безпроблемна победа над Торино

Ювентус спечели градското дерби на Торино от 1/8-финалите за Купата на Италия, разгромявайки съперника с 4:0. "Старата госпожа" имаше пълно надмощие и пропусна да запише дори още по-убедителен успех.

Симоне Заза се отчете с две попадения във вратата на "биковете". Италианският национал откри резултата в 28-ата минута, а в 52-ата покачи на 2:0. Пауло Дибала направи резултата класически в 73-ата минута с удар от границата на пеналта. Пол Погба (82) довърши противника, оформяйки крайното 4:0 след отлично изпълнение от пряк свободен удар.

Трябва да се отбележи, че Торино доигра мача с човек по-малко, след като Молинаро получи червен картон в 50-ата минута. Така Юве продължава напред в турнира чака победителя от сблъсъка Лацио - Удинезе.