Дженоа с минимален успех срещу десет росонери (видео)

Дженоа се наложи над Милан с минималното 1:0 на стадион "Луиджи Ферарис" в среща от кръга на Серия А. Единственото попадение в мача реализира Блерим Джемали, който се разписа в 10-ата минута. "Росонерите" опитаха да стигнат поне до частичен успех, но играха след 43-ата минута в намален състав, тъй като тогава от игра бе изгонен  Алесио Романьоли. Така до нов гол не се стигна и Милан не успя да спечели нито точка от днешния си мач.

С тази победа Дженоа записа втора суха мрежа в последните си 11 мача срещу Милан и прекъсна негативната си серия от загуби в Италия. "Червено-черните" записаха трета загуба от шест кръга в Серия "А" под ръководството на Синиша Михайлович и рискуват да останат на минус девет от Интер тази вечер.