Наполи нанесе трета загуба на Юве от началото на сезона

Ювентус допусна трета загуба от началото на сезона. "Старата госпожа" падна с 1:2 при гостуването на Наполи в среща от кръга на Серия А. Домакините успяха да открият резултата в 26-ата минута, когато Игуаин намери Инсиние, който с удар от 17 метра матира Буфон. С този гол Инсиние отбеляза подобаващо 100-ия си мач в Серия А, но малко по-късно се контузи и бе заменен принудително.

Игуаин удвои в 62-ата минута след самостоятелен пробив отляво след грешен пас на Ернанес и прецизен удар към вратата на Джалнуиджи Буфон. Марио Лемина даде някаква надежда на тима от Торино веднага, когато беше забравен от защитата на Наполи и получи топката на чиста позиция след центриране отляво.

Юве остава с незавидните пет точки след изиграването на шест кръга. Наполи вече има 9 точки и е на 8-ото място, а Юве е на 13-ото място.