Михайлович: Виждате истинския Балотели

Старши-треньорът на Милан Синиша Михайлович заяви след мача с Удинезе от петия кръг на Серия А, че е доволен от играта на нападателя Марио Балотели, който вкара гол и помогна за успеха с 3:2.

"Първото полувреме бе добро, на терена имаше само един отбор и ние водехме с 3:0. На почивката казах на играчите, че мачът е 90 минути, а не 45 и трябва да продължаваме да играем по този начин. Веднага допуснахме гол. Във футболистите се появи страх от резултата, което веднага се отрази на играта. Трябва по-добре да се проявяваме в такива ситуации. Второто полувреме не бе толкова добро. Просто не може да вкарваме по три гола във всеки мач, за да побеждаваме. Балотели проведе отличен мач. Добре контролираше топката и провокираше съперника. Марио действаше остро, ние отново виждаме истинския Балотели. Сега той умее да се справя с провокациите", заяви Михайлович.