Юве си припомни чувството на победа и в Серия А

Ювентус постигна победа с 2:0 при гостуването на Дженоа в среща от 4-ия кръг на Серия А. Това бе и първи успех за "бианконерите" за първенство през този сезон, след като до този момент те имаха едва една точка от три срещи.

Автогол на Ежунио Ламана в 37-ата минута даде аванс на Юве. Пол Погба от два метра на празна врата удари горната греда, но след това топката рикошира във вратаря на "грифоните" и спря в мрежата. Малко преди края на първата част се стигна до червен картон за Армандо Ицо, който остави домакините с човек по-малко. След почивката "Старата госпожа" стигна до само до още един гол. Пол Погба бе точен от дузпа в 60-ата минута, след като Джорджо Киелини бе фаулиран от Диого Фигейраш, макар положението да бе спорно.