Милан с труден успех над Палермо

Милан постигна трудна домакинска победа с 3:2 над Палермо в среща от 4-ия кръг на Серия А. За гостите от Сицилия Ивайло Чочев бе титуляр и игра цял мач, но така и не успя да помогне на отбора си да стигне поне до точката.

Карлос Бака се превърна в герой за своя тим, след като вкара две от попаденията. Той откри за домакините в 21-ата минута, когато получи подаване с пета от Джакомо Бонавентура и отблизо прати топката в мрежата. Рдинадесет минути след това Хилемарк изравни. Диего Лопес и Матия де Шильо направиха грешки и Оскар Хильемарк с глава от два метра бе точен - 1:1.

Бонавентура върна аванса на Милан в 40-ата минута с отлично изпълнение на фаул. Хилемарк с второто си попадение в мача обаче изравни, като стори това в 73-ата минута. Две минути след това Бака вкара втория си гол за домакините и донесе успеха на своя тим.

След този успех "росонерите" са на 9-ата позиция в класирането с актив от 6 точки, докато техният противник е на 7-ото място с точка повече.