Гол в добавеното време носи победа на Интер, Сасуоло обърна Наполи

Интер се наложи като домакин над Аталанта с минималното 1:0 в среща от 1-вия кръг на Серия А. Срещата вървеше към нулево равенство, но в добавеното време Стеван Йоветич бе точен след асистенция на Хуан Хесус и така донесе успеха на своя тим на старта на първенството. Иначе тимът от Милано игра близо 20 минути с човек повече, тъй като Карлос Кармона получи втори жълт и съответно - червен картон и така остави съотборниците си с човек по-малко.

В друга среща, играна по същото време, Сасуоло победи Наполи с 2:1. Срещата започна отлично за тима от Неапол, след като Марек Хамшик откри резултата след само 3 минути игра. Домакините обаче успяха да стигнат до обрат. Антонио Флоро Флорес изравни в 32-ата минута, а пет минути преди края на редовното време  Никола Сансоне донесе успеха на своя тим.