Милан с ново поражение в Серия А

Италианският гранд Милан продължава със слабите резултата. "Росонерите" изиграха отново слаб мач и загубиха с 1:3 от Дженоа на "Сан Сиро" в мач от 33-ия кръг на Серия А, което бе първа победа на "грифовите" от 57 години в дома на "червено-черните".

Успехът бе напълно заслужено за гостите, а проблемите на домакините стават все повече след 10-ата загуба в калчото. Наставникът Филипо Индзаги ще бъде уволнен, след като в последните четири мач отборът имаше шансове за Лига Европа, но спечели само две точки.

Жереми Менес бе изгонен в 72-ата минута, Иняцио Абате и Филип Мексес пък също ще бъдат наказани за гостуването на Наполи през уикенда.

Иначе Андреа Бертолачи (37), Мбайе Нианг (49) и Яго Фалке (90-дузпа) бяха точно за гостите, а Филип Мексес с красив гол намали в 66-ата минута.