Палермо с равенство срещу Торино

Българският национал Ивайло Чочев беше титуляр за Палермо при 2:2 с Торино в среща от кръга на Серия А. Полузащитникът игра до 69-ата минута, когато беше сменен от Белоти.

Домакините откриха в 10-ата минута чрез Роберто Витоло, който засече в мрежата топката на далечната греда след изпълнение на ъглов удар. Реакцията на "биковете" беше светкавична и само три минути по-късно равенството беше възстановено с гол на Бруно Перес.

Палермо отново излезе напред 13 минути по-късно, когато Лука Ригони засече отблизо центриране отляво на вратата на Ашраф Лазаар. След час игра влезлият като резерва Макси Лопес възстанови равенството.

Така Торино събра 48 точки и върви девети във временното класиране, докато Палермо остана 11-и с 42. При успех тази вечер тимът от Сицилия щеше да изпревари Милан и да го прати във втората половина на таблицата.