Индзаги: Не мога да искам повече от играчите си

Старши треньорът на Милан Филипо Индзаги сподели мнението си за срещата със Сампдория от 30-я кръг на Серия А. Както е известно, двата отбора завършиха при резултат 1:1, който остави "росонерите" на седем точки от зоната на евротурнирите.

"Играхме добре, от което съм много доволен. Направихме много силно първо полувреме и накарахме Сампдория да смени схемата си. Жалко, че не можахме да вкараме гол, а това бе едно от най-силните ни полувремена за целия сезон. Независимо от попадението на Самп, аз виждам позитив в нашата игра. Ние намерихме сили да изравним, а след това Сусо удари греда. Имахме 60% владение на топката и 7 удара в очертанията на вратата. Убеден съм, че ще постигнем успехи. Не мога да искам повече от своите играчи, освен реализация и решителност пред чуждата врата. В събота ни очаква дербито с Интер и трябва да запазим бойния си дух, особено от това, което видяхме през първата част", заяви Алегри.