Слаб Интер не успя да победи Парма

Слабо представилият се Интер завърши 1:1 при домакинството си на Парма в мач от 29-я кръг на Серия А. Резултатът беше открит в 25-та минута, когато Фреди Гуарин стреля от дистанция и изпрати топката в левия ъгъл на вратата на Антонио Миранте. Изравнителният гол падна в 44-та минута, когато Анди Лила центрира в наказателното поле на Интер и вкара с глава.

Парма изпусна да си тръгне с трите точки, след като в 81-та минута Абдулкадер Гезал стреля от добра позиция, но изпрати топката над напречната греда на вратата на Интер.

Отборът на Парма все още е на последна позиция с 10 точки, а Интер запазва десетото си място с 38 точки.

В последната минута на първата част обаче албанският халф на Парма Анди Лила изравни с точен удар с глава - 1:1