Класически Лацио срещу Сасуоло

Лацио записа класически успех над Сасуоло с 3:0 като гост в среща от 25-ия кръг на Серия А. Благодарение на този си успех, "орлите" временно се утвърдиха на четвърта позиция в класирането. Столичани днес бяха по-добрият отбор и за заслужено стигнаха до успеха.

В 45-ата минута се стигна до впечатляващо изпълнение на Фелипе Андерсон, който откри резултата. Малко по-рано дойде доста спорна ситуация, когато Балде Кейта излезе сам срещу вратаря и падна в наказателното поле, но съдията прецени, че става дума за симулация и показа жълт картон на нападателя на Лацио.

В 70-ата минута Мирослав Клозе вкара дежурния си гол, а седем минути по-късно Марко Парол сложи точка на спора, оформяйки успеха на своя тим.