Алегри: Влязохме в мача без нужната настройка

Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира срещата с Чезена от 23-я кръг на Серия А. Както е известно, двата отбора не успяха да се победят и завършиха при резултат 2:2, като Артуро Видал пропусна от "бялата точка".

"Влязохме в мача без необходимата настройка. Чезена сега се намира в добра форма, отборът им отлично атакува и за да им се противопоставиш трябва да положиш максимални усилия. Ние играхме бавно, загубихме много единоборства. Този факт определи крайният резултат в мача. Не ми хареса играта ни. След почивката се опитахме да запазим преимуществото си, вместо да го увеличим. Имахме шанс да направим още една крачка към титлата, но не го сторихме. Все пак преднината остана същата. Видал бе един от най-добрите играчи на терена преди почивката. Той се намира в чудесна форма. Уви, пропускът му е нещо, което се случва с дузпаджиите", заяви Алегри.