Юве стигна само до точка срещу Удинезе, Лацио със загуба срещу Чезена (видео)

Удинезе успя да стигне до нулево реми при домакинството си на лидера Ювентус, като по този начин върна интригата в битката за титлата в Серия А. "Старата госпожа" опита да се възползва от вчерашното равенство между Рома и Емполи (1:1) и да дръпне с 9 точки на върха на класирането, но в днешния си мач така и не успя да стигне до така ценното попадение.

Гостите от Торино трудно намираха верния път към вратата на "зебрите", като при едно добрите си положения Перейра пробва удар, който се отби от гредата.

В същото време Лацио допусна поражение с 1:2 при визитата си на Чезена. Резултатът в този интересен мач бе открит чак след час игра, когато Дефрел бе точен за домакините. В 77-ата минута положението за "орлите" стана още по-неприятно, след като Каталди си заби автогол, удвоявайки аванса на съперника. "Римляните" все пак стигнаха до почетно попадение, благодарение на дежурния си голмайстор Мирослав Клозе, но то дойде чак в 87-ата минута.