Руди Гарсия: Трябва да играем по-добре

Наставникът на Рома Руди Гарсия критично се изказа за играта на отбора в мача от 19-я кръг на Серия А с Палермо. Както е известно, столичани завършиха 1:1 при гостуването си на сицилианци и рискуват да допуснат отдалечаване на Ювентус в класирането.

"Въобще не играхме през първото полувреме, футболистите стояха вкопани, което е опасно в мачове с отбори, намиращи се в добра форма. Само след две минути игра направихме подарък на противника. За щастие, отборът се взе в ръце след почивката, върна се към схемата си на игра, но трябва да играем по-добре, ако искаме да не губим точки. Длъжни сме да влизаме в играта от първите секунди. Говорим за това, а трябва да го правим. Играчите трябва да знаят, че това е важен момент. Не може да започнем мача с гол на съперника. Не забравяйте, ние губехме и срещу Лацио. Дойде време да променим отношението си към работата", заяви Гарсия.