Алегри: В един момент си загубихме главите

Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри сподели мнението си за срещата с Интер в рамките на 17-я кръг на Серия А, в която двата тима не се победиха и завършиха при резултат 1:1.

"Знаехме, че ни очаква тежък мач, но през първото полувреме показахме най-добрата си игра през сезона. За съжаление, не успяхме да запазим тази интензивност през всичките 90 минути. Още до допуснатия гол не бяхме неорганизирани и допуснахме много технически грешки. Точно над това ще трябва да работим. В един момент си загубихме главите и позволихме на съперника да създаде много положения за гол. А десет секунди преди края тръгнахме на неоправдан риск - бе лудост да допуснем контраатака, играейки 11 на 10. Жалко, че не започнахме с победа, коментира Алегри.