Пирло носи инфарктна победа за Юве в дербито на Торино (видео)

Ювентус спечели с 2:1 в градското дерби с Торино, което бе от програмата на 13-ти кръг в Серия А. В герой за "Старата госпожа" се превърна Андреа Пирло, който буквално открадна победата за своя тим с гол в последната минута.

Преди това Юве откри резултата още в 15-ата минута. Тогава след пряк свободен удар изпълнен от Андреа Пирло топката срещна ръката на Ел Кадури в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Видал беше точен от бялата точка за 1:0.

В 22-ата минута Бруно Перес се измъкна от Погба и Евра, а след това прати топката във вратата, изравнявайки резултата. В 78-ата минута Лихщайнер получи втори жълт и съответно червен картон и остави отбора си с човек по-малко на терена. Все пак в края на мача Пирло донесе точка с точния си удар.