Милан без проблеми срещу Верона (видео)

Милан разгроми с 3:1 Верона като гост в среща от кръга на Серия А. Още преди почивката играчите на Пипо Индзаги решиха мача с 2 гола в рамките на 6 минути.

Маркес си отбеляза автогол в 21-ата минута, след като се опита да отклони центриране на Абате, но засече топката в собствената си врата. Кейсуке Хонда добави второ попадение веднага след това, след асистенция на Ел Шаарави.

След паузата "росонерите" вкараха и трето попадение. Отново точен бе Кейсуке Хонда. Рами подаде към Хонда, който останал сам срещу вратаря, го финтира и реализира за 3:0 в 56-ата минута. Две минути преди края Нико Лопес върна един гол, но за повече време нямаше. След победата Милан е с 14 точки и е на четвърто място в класирането, на точка зад Сампдория и на 5 зад лидера Ювентус.