Силен Юве взе дербито с Милан (видео)

Шампионът на Италия Ювентус записа минимален успех с 1:0 при гостуването си на Милан в голямото дерби от 3-ия кръг на Серия А.

Попадението отбеляза Карлос Тевес в 71-ата минута, когато комбинира с Пол Погба и френският полузащитник успя да прокара топката между няколко защитници на "росонерите" и изведе Тевес лице в лице с Кристиан Абиати. Аржентинецът не сбърка и по този начин донесе трите точки на своя тим. Иначе тимът от Торино имаше отлична възможност за гол и преди почивката, но Клаудио Маркизио нацели гредата.

Като цяло играчите на Филипо Индзаги предимно се бранеха и рядко излизаха от наказателното поле. Чак в края на мача "червено-черните" бяха по-активни и дори имаха претенции за дузпа, но такава не бе отсъдена.