Рейна подари точка на Удинезе (видео)

Наполи завърши 1:1 при гостуването си на Удинезе в среща от кръга на Серия А. Неаполитанци откриха резултата в 39-ата минута, когато Дуван Сапата центрира към Кайехон и испанецът стреля от въздуха и не остави никакъв шанс на вратаря на домакините. В 54-ата минута Удинезе стигна до точката, след като Рейна подари топката на Пинци, който веднага пусна към Бруно Фернандес и той майсторски прати топката във вратата на Наполи.

Минута преди края на редовното време защитникът на Наполи Федерико Фернандес получи втори жълт картон и напусна игра малко по-рано от съотборниците си. След равенството Наполи остава на трета позиция с актив от 68 точки, което е на десет от четвъртия Фиорентина. Удинезе е с 39 на 13-а позиция.