Интер и Милан с победи в Серия А (видео)

Интер записа успех с 2:0 при визитата си на Парма в мач от 34-ия кръг на Серия А. Головете за успеха на Интер вкараха Роландо и Фреди Гуарин през второто полувреме. Трябва да се отбележи, че домакините играха с човек по-малко от 46-ата минута, тъй като тогава Габриел Палета получи червен картон. Другото интересно положение от този двубой бе, когато звездата на Парма Антонио Касано пропусна дузпа малко преди почивката.

В същото време, другият гранд от Милано - Милан записа петата си поредна победа и общо шести поред мач без загуба. "Росонерите" взеха успеха с класическото 3:0. Марио Балотели, Адел Таарабт и Джампаоло Пацини с попаденията си донесоха победата на гранда от Милано. Милан събра 51 точки и е само на пет от петия Интер, който в момента последен е в зона Европа.