Интер громи десет от Сампдория (видео)

Интер победи с 4:0 Сампдория в мач от 33-ия кръг на Серия А. Мауро Икарди откри резултата, след като засече центриране на Родриго Паласио в 14-ата минута. Домакините пропуснаха дузпа в 18-ата минута. Андреа Ранокия извърши нарушение срещу Даниеле Гасталдело и реферът посочи бялата точка, но Макси Лопес не успя да реализира за жалост на феновете на тима.

В 21-ата минута Едер бе изгонен, след като се хвана за гушите с Валтер Самуел. Последният се разписа с глава в 60-ата минута и по този начин удвои резултата. Три минути по-късно Паласио намери Икарди и той с удар отблизо се разписа за класическото 3:0. Самият Паласио също записа името си сред голмайсторите, като отбеляза попадение в 78-ата минута.