Напорист Интер би Удинезе в продължението

.

Отборът на Интер успя да постигне изключително трудна победа с 2:1 срещу Удинезе на своя “Джузепе Меаца” и временно оглави класирането на Серия А. Победният гол за шампионите дело на Уелси Снайдер падна чак в 92-ата минута. С нисък удар от границата на наказателното поле холандецът намери долния ъгъл на вратата на Ханданович.

Деян Станкович откри за Интер в 22-ата минута след пас на Ето’о. В 25-ата с контузия терена напусна Диего Милито и това притъпи нападателната мощ на тима на Моуриньо. След 2 минути и Удинезе изравни чрез звездата си Ди Натале, който след пас на Инлер остана сам срещу Сезар. Срещата продължи на високи обороти до самия си край, а атаките се редяха една след друга особено пред Ханданович, който неведнъж показа класа.

В първата среща за дена пък Бари и Катаня завършиха при скучно 0:0.