Фиорентина би слаб Милан на Сан Сиро

Милан записа пета загуба в Италия през този сезон, след като на "Сан Сиро" загуби с 0:2 от Фиорентина. След този успех "виолетовите" вече са на четвърто място в Серия А с 21 точки, докато съперниците им днес остават с 12 пункта на 10-то място.

През първото полувреме Милан нямаше нито едно чисто положение за гол. В 27-ата минута Варгас прониза Габриел от фаул, след като топката рикошира в крака на Съли Мунтари - 0:1. В 72-ата минута Борха Валеро вкара второ попадение, след като Хоакин проби отдясно и центрира остро, а Габриел изби, но топката попадна право на крака на Валеро, който на празна врата не сбърка - 0:2.

До края на срещата "росонерите" не създадоха чисто голово положение, а Матос бе близо до трети гол за гостите, но силният му шут не намери очертанията на вратата.