Лацио и Верона с победи (видео)

Лацио записа класически успех над Киево в Рим в мач от третия кръг на Серия А. "Небесносините“ вкараха всичките си попадения още през първото полувреме. Резултатът на "Олимпико“ бе открит в 8-ата минута при контраатака. Антонио Кандерва стреля от малък ъгъл, топката рикошира и не остави шансове на вратаря Кристиан Пуджони.

В 38-ата минута Луис Педро Каванда бе точен след изстрел от воле, а само четири минути по-късно всичко в срещата бе решено, тъй като Сенад Лулуч реализира трети гол за "римските орли“. Гостите могат да съжаляват, тъй като при резултат 1:0 изпуснаха доста положения и по този начин не успяха да се върнат в мача.

Лацио записа втори успех в шампионата и събра актив от шест точки. Киево има спечелена едва една точка.

В същото време Верона също записа ценен успех с 2:0 над новака Сасуоло. Българският вратар на Верона Ники Михайлов не взе участие в срещата.