Милан и Рома не си отбелязаха гол в нервен мач (видео)

Дербито от 37-ия кръг на Серия А между отборите на Милан и Рома завърши 0:0. По този начин "росонерите" не успяха да си гарантират и на теория третото място. "Римските вълци" от своя страна ще се борят и в последния кръг за място в Лига Европа с градския съперник Лацио.

Домакините от Милано играха повече от едно полувреме с човек по-малко, тъй като в 41-ата минута Съли Мунтари получи директен червен картон за оспорване на съдийското решение. В началото на второто полувреме мачът за кратко бе прекъснат заради расистки обиди към Марио Балотели. Дори самият Франческо Тоти се обърна към феновете на гостите да се успокоят и да престанат с обидите.

Срещата бе подновена, но до голове в двете врати не се стигна. В края на мача ветеранът Франческо Тоти получи директен червен картон за удар с лакът.