Рома с победа, Интер се дъни (видео)

Интер допусна поражение с 0:2 при визитата си на Каляри в мач от 32-ия кръг на Серия А. Попаденията отбеляза резервата Маурисио Пинийя в 63-ата минута от дузпа, която бе доста спорна. В 76-ата минута Пинийя удвои преднината на тима си и оформи крайния резултат.

В друга среща, играна по същото време, Рома победи като гост Торино с 2:1. В 22-ата минута Освалдо откри резултата, а в 31-ата минута Роландо Бианки наказа неориентираната игра на защитата на "вълците" и изравни резултата - 1:1. В 60-ата минута Ламера с блестящ удар не остави шансове на вратаря Жан-Франсоа Жиле за крайното 2:1. В 80-ата минута Балдзарети удари с лакът Черчи и получи втори жълт картон, като по този начин остави отбора си с човек по-малко до края на срещата. До нов гол не се стигна и римляните се поздравиха с успеха.