Наполи с грешна стъпка във Верона (видео)

Наполи загуби с 0:2 от Киево във Верона в мач от 28-ия кръг на италианската Серия "А". По този начин неаполитанци се отдалечиха от Скудетото, като тимът на Валтер Мадзари вече изостава на девет точки от шампиона и лидер в класирането Ювентус. Киево от своя страна почти си гарантира оставането в италианския елит - веронци са на 8 точки над зоната на изпадащите.

В 12-ата минута домакините откриха резултата. Букари Драме направи безпомощен вратаря Морган Де Санктис с много силен шут извън наказателното поле - 1:0. Второто попадение за "летящите магаренца" бе факт две минути преди края на първата част. Сирил Теро овладя по чудесен начин топката в наказателното поле на гостите и с удар отблизо оформи крайния резултат.