Рома с трудна победа като гост на Аталанта (видео)

Рома се наложи над Аталанта с 3:2 като гост в среща от 26-ия кръг на Серия А. "Wълците" успяха да обърнат домакините, които поведоха с гол на Марко Ливая. В 8-ата минута хърватинът бе точен благодарение на едно неразбирателство в отбраната на "римляните", което позволи на Джакомо Бонавентура да се озове на удобна стрелкова позиция, но той реши да подаде към Ливая, който се разписа - 1:0.

В 12-ата минута Маркиньо проби в половината на домакините и със страхотен шут не остави никакви шансове на Андреа Консили - 1:1. Обратът бе факт в 34-ата минута, когато Пянич отбеляза от фаул за 1:2. Минута преди края на първата част Ливая се възползва от добро центриране отдясно и успя да изравни. В 71-ата минута Торосидис вкара първия си гол с екипа на Рома и по този начин донесе успеха на своя тим.