Интер с класика в Румъния (видео)

Интер се класира без проблеми за осминафиналите в турнира Лига Европа. Тимът от Милано надигра ЧФР Клуж с класическото 3:0 на стадион "Константин Радулеску" в Румъния. Така с общ резултат 5:0 от двете срещи тимът на Андреа Страмачони заслужено продължава напред.

В тази среща над всички бе Фреди Гуарин, който наниза и двете попадения за Интер. В 22-ата минута Паласио изведе Гуарин и той не сбърка срещу Марио Фелгейраш - 1:0. В края на първата част, голмайсторът се възползва от пас на Рики Алварес и прати топката във вратата на домакините за крайното 2:0.

Десет минути преди последния съдийски сигнал Камора спъна Бенаси пред наказателното поле на своя отбор и беше изгонен от игра от рефера. Потърпевшият дори се разписа в 89-ата минута, когато получи страхотен пас от Касано и реализира за крайното 3:0. По този начин Интер се класира за 1/8-финалите, където ще се изправят срещу Тотнъм.