Рома и Интер не успяха да се победят (видео)

Рома и Интер не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 на "Олимпико" в Рим в дербито от 21-ия кръг на Серия А. В 11-ата минута Освалдо прати топката във вратата на гостите, но попадението бе отменено заради засада. "Римляните" все пак откриха резултата в 22-ата минута чрез легендата на тима Франческо Тоти, който бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Андреа Ранокия срещу Майкъл Брадли - 1:0.

В края на полувремето Интер стигна до равенството, след като Фреди Гуарин проби отдясно и пусна към Родриго Паласио, който не сгреши за крайното 1:1. Малко след подновяването на играта Освалдо бе много близо до попадение, след като излезе сам срещу вратаря Ханданович, но стражът изби топката от краката му. До края на срещата и двата тима стигнаха до добри положения, но в крайна сметка нов гол не падна.