Страмачони: Помислих, че играта свърши след гола на Паласио

Старши-треньорът на Интер Андреа Страмачони коментира срещата от четвъртфиналите на Купата на Италия срещу Болоня. Както е известно, „нерадзурите" бяха на път да сътворят истинска сензация, след като девет минути преди края на редовното време загубиха преднината си от два гола и мачът отиде в продължения. Все пак благодарение на попадението на Ранокия секунди преди последния съдийски сигнал Интер изтръгна победата с 3:2.

„Помислих, че играта свърши след втория гол. След това Диаманти върна един гол. Не ни провървя в края на редовното време. Останахме на практика с десет човека заради загубата на Касано. Но отборът отново показа характер. Спечелихме благодарение на сила и волята на тези момчета. И те напълно заслужиха този успех. Сега сме на полуфинал. Не знам кой ще е следващият съперник. Всички останали отбори са много силни. Това ще е все едно „Финал на четиримата" в баскетбола. Важното е също така, че италианските клубове се отнасят сериозно към турнира за Купата на Италия", заяви Страмачони за официалния сайт на Интер.