Юве все още без победа през тази година (видео)

Парма и Ювентус не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от 20-ия кръг на Серия А. По този начин преднината на "бианконерите" пред втория във временното класиране Лацио вече е само три точки.

През първата част и двата отбора направиха пропуски. Няколко минути след почивката Ювентус поведе. В 57-ата Андреа Пирло шутира от фаул и след рикошет в играч на Парма топката влетя в мрежата зад Миранте - 1:0. В 78-ата минута Никола Сансоне възстанови равенството, след като бе изведен отлично от Палета и останал сам срещу Буфон реализира за крайното 1:1.

До края на срещата Вучинич опита да донесе победата на "Старата госпожа", но не успя да прати топката отново във вратата на Миранте.  В края на мача и Парма пропусна добър шанс да стигне до успеха и така двата отбора си поделиха по точка.